Reference

WordPress weby na kterých jsem se podílel, nebo stále podílím.


Pronájem a servis tiskáren, kopírek a multifunkcí – VZ Repro

Pro klienta jsem vytvořil jednoduchou microsite pro PPC reklamy. Cílem byla jednoduchost a stručnost. Pokud potřebujete pronájem tiskárny nebo servis firemní tiskárny a jste z Prahy, mohu doporučit. Pánové z VZ Repro Servisu jsou velice profesionální a zkušení.


Instalatér a topenář – Daniel Mísař

Pro zákazníka Instalatéra a topenáře z jižních čech jsem vytvořil novou webovou prezentaci z původního zavirovaného WordPressu a pomáhám mu i s dalšími propagačními materiály.


Restaurace Havlíček – tradiční restaurace v Č. Budějovicích

Pro svou oblíbenou restauraci a českobudějovickou pizzerii zajišťuji propagaci, marketingové materiály a nyní jsem připravil i webovou prezentaci.


WillowDent.cz – Dentální hygiena na Praze 5

Pro svou úžasnou zubní hygienistku Janču Vrbovou jsem zajišťoval přechod ze systému solidpixels s rozšířením na vícejazyčnou verzi. Zároveň pro ni spravuji PPC reklamu na Google Ads a Skliku.


Personální agentura – Bohemiaworks.cz

Pro personální agenturu Bohemia Works, a.s. jsem realizoval přesunutí webu na WordPress a optimalizaci UX a technických prvků SEO. Následně jsem se podílel na realizaci PPC kampaní. Web má front-end administraci pro zaměstnance společnosti, tak aby bylo vše maximálně jednoduché.


E-shop s oblečením z recyklovaných materiálů – Soul

Tento projekt byl srdcovka. V podstatě za 48h vytvořený e-shop z ničeho. Existovala předchozí verze webu, která byla úplně nepoužitelná. Pro klientku dělám více webů a vždy jsou to skvělé projekty. Soul je nádherné oblečení z recyklovaných materiálů, které jsou zároveň úžasně příjemné. Jsem rád, že můžu být podepsán pod tímto e-shopem. Navíc jsem měl volnou ruku a myslím, že layout je opravdu vydařený.


Specialisté na kovovýrobu – Opetech

S panem Opekarem jsme se dohodli na redesignu jejich starého webu do nové moderní podoby. Web slouží pouze jako prezentace toho, co Opetech nabízí. Požadavkem bylo představení CNC obráběcích strojů, které používají a jejich technické údaje. Na úvodní stránce je použito úžasné video z CNC frézy.


Výuka jazyků po Skype – Langon

Tento projekt jsem začal ještě v agentuře Inizio v Č. Budějovicích. Následně web převzala agentura. Následně se mi paní Kochová po několika letech ozvala a začali jsme web přestavovat do nové šablony tak, aby si mohla sama administrovat reference, lektory a další. Web má velmi rozsálhlý backend a napojení na prodejní formuláře.


Autorská móda z Budějovic – Střihová spolupráce

Sára a Terka. Dvě super kreativní holky, které šijí své autorské oblečení. Holky přišly s hotovým nápadem i grafickým zpracováním. Vytvořil jsem jim super administraci, kde si jednoduše nahrávají nové kolekce oblečení a přidávají oblečení na e-shop.


Cat Mom – Hlídání koček

Pro svou klientku z Českých Budějovic jsem připravil jednoduchý prezentační web. Jde o jednostránkovou prezentaci s ceníkem, kontaktním formulářem a krásným kresleným a zanimovaným designem.


E-shop s oblečením z butiků – Poslední Kousek

Tento e-shop si klientka nejdříve zkoušela postavit na WordPressu sama. Nakonec zjistila, že to není v rámci jejích sil, tak jsme se spojili a společně vytvořili jednoduchý hezký a přehledný e-shop, kde prodává krásné oblečení za super ceny. Klientka byla omezena rozpočtem, takže jsme jako šablonu zvolili Divi a k ní doplněk WooCommerce Builder For Divi.


Odškodnění problémů s letem – Cattlefly

Pro společnost zabývající se odškodňováním zpožděných letů a ostatních problémů při letecké přepravě jsem implementoval hotový design do WordPressu. Jako šablona byl použit GeneratePress + Divi Builder. Web je multijazyčný a byly na něm použity animace mráčků. Webdesign připravil vynikající grafik Jakub Kovac,


Robotická automatizace procesů – Business Robots

Pro společnost Innovative Business s.r.o. jsem realizoval další nasazení hotového webdesignu na WordPress. Tentokrát se web zaměřuje na jejich nové firemní řešení automatizace procesů, které nepotřebují lidskou tvořivost.


Kšiltovky se zvířátky – Birdcap

E-shop se stylovými čepicemi pro mého dobrého kamaráda z Českých Budějovic. Tento web jsem dělal kompletně včetně vizuální i technické stránky. Je to další srdcovka. Pokud chcete něco neotřelého, doporučuji kšiltovku od Birdcapu.


Online prodej cloudových řešení pro firmy – Bestonline.cz

Pro společnost Innovative Business s.r.o. jsem realizoval kompletní e-shopové řešení postavené na WordPress multisite a Woocommerce. Administrace je upravena tak, že splňuje požadavky pro jednotlivé cenové nabídky a affilliate odkazy. Dále jsou automatizovány faktury, propojeno GoPay a další.


Sportovní lov sumců – Sumčák

Web rybníku Sumčáku jsem kompletně předělával ze starého neresponzivního a nezabezpečeného WordPressu do nového responsivního designu s funkčními a aktuálními komponentami.


Agentura Vzdělávání České Budějovice

Pro paní Rudou jsem vytvořil novou, responsivní a uživatelsky přívětivou verzi webové prezentace. Web slouží k registraci na kurzy pořádané agenturou v Českých Budějovicích.


Lov ryb na hausbótech v Itálii – Fishing Italy

Nová verze webu Fishing Italy pro rezervaci hausbótů na italské řece Pád. Web obsahuje rezervační systém a jednoduchou administraci.


Požární dveře a okna – Pozuz.cz

Pro společnost Pozuz jsem vytvořil novou webovou prezentaci, která nahradila jejich stávající web poháněný zastaralým flashem.


Implementace ERP pro Retail – Blue Dynamic, s.r.o.

Pro klienta, který se zabývá implementací Dynamics 365 realizuji dlouhodobě správu jeho WordPress webů. Starám se o technickou stránku. Grafiku dodávají externisté.


AGV – Agentura vzdělávání České Budějovice

Pro paní Rudou jsem připravil nový vzhled stávajícího webu tak, abychom zachovali uživatelskou přívětivost a zároveň zjednodušili administraci.


E-shop s oblečením ze Srí Lanky – Salty Kiss

Další z úžasných projektů, který je zaměřený na oblečení z recyklovaných zdrojů. Klientka si přála něco udělat se starou instalací WordPressu, která byla přecpaná pluginy a bohužel po aktualizacích skončila nefunkční. Také se vzhledem článků a jejich zpracováváním. Udělal jsem kompletně refresh backendu webu a přechod na Gutenberg editor. Těším se na další spolupráci.


Koučink pro ženy v Českých Budějovicích

Dodnes vlastně pro mě služba, kterou nikdy nevyužiji. Pro mnohé dámy ale služba, která jim pomáhá s každodenním stresem a cestou jejich životem. Jednostránková prezentace pro úžasnou paní Řežábkovou, která se v Českých Budějovicích věnuje koučinku žen.


Výukové časopisy – Bridge

Webové stránky časopisů Bridge vznikly jako německá mutace české verze, která běžela na neaktualizovaném WordPressu se spoustou nefunkčních komponent. Byla docela výzva zachovat všechny funkcionality a nastavení přístupů pro učitele, stejně jako hezkou administraci pro jednoduché přidávání časopisů, audio podkladů a dalších multimédií.


Investoři do Startupů – AI Startup Incubator

Inkubátoru Startupů pomáhám se správou jejich hlavního webu a vytvářel jsem pro ně landing page pro investory na základě dodané prezentace. Malinkatý web, hotový za pár minut.


Českobudějovická Reklamní agentura – EM Grafika

S EM Grafikou se přátelíme už delší dobu. Páni Majerové jsou super frajeři. Web jsme domluvili za pár kaček a spravují si ho sami.


Kuchyně – Bohdan Suchanek

Pro pana Suchanka zajišťuji podporu Office 365 a oslovil mě, zda bych mu udělal web. Bohužel jsme ho nikdy nedokončili. Nikdy nedodal zbytek podkladů a o web se přestal zajímat.


Mapa podniků a jejich hodnocení – Gastronomymaps.com

Sedl jsem si se svým kamarádem Filipem na kávu a vytvořil mu blog, který si moc přál. Na Gastronomymaps.com najdete Česky i Anglicky psané recenze kaváren, restaurací i barů. Filip si nebere servítky a dost si vybírá. Takže pokud vaše chuťové buňky chtějí luxus a máte cestu třeba do Londýna – doporučuji se podívat a navštívit některý z jeho doporučených podniků. Na webu je vytvořena i interaktivní mapa z Custom Post Types napojených na Google Maps.


Mediální agentura – Krosis

Pánové mě oslovili s tím, jestli bych jim sem tam udělal nějaký web pro klienta. Vždy přijdou s vlastní grafikou a nápadem, který já následně realizuji ve WordPressu. Stejně tak to bylo i s jejich vizitkou, která je opravdu minimalistická. Použita byla šablona Divi a WordPress – v budoucnu se bude web rozšiřovat.


SPZ na míru – Project B

Klient měl představu o malém rozpočtu a návrháři SPZ. Web na WordPressu jsme postavil za pár kaček na šabloně Astra. Jako SPZ návrhář jsem použil placené řešení Fancy Product Designer. V podstatě jde ale pouze o prezentaci, klient na webu nijak nelpí.


Podlahářství Vojtěch Boháč

Rychlá webová prezentace zpracovaná s klientem u kafe na šabloně GeneratePress s pomocí Divi Builderu. Jednoduchý web za pár kaček sloužící pouze jako prezentace.


Fitness blog – Health Ambition Wellness Company

Web, který jsme udělali na rychlo s kamarádem Vojtou, když si chtěl začít zapisovat své recepty a psát blog. Určitě doporučuji vyzkoušet některý z jeho super zdravých a chutných jídel.


Jóga dovolené a blog – Veronika Plátová

Pro mou kamarádku Verču jsem vytvářel osobní blog, kde propaguje zároveň lekce jógy a dovolené s jógou. Web má připravenou administraci pro jednoduché vkládání článků i dovolených.


Divoký západ ve vodáckém areálu – A-kat.cz

Pro kamaráda Dana jsem u piva udělal rychlou prezentaci jeho areálu plného zábavy, lukostřelby, vrhání železa, foukaček, indiánů a indiánek a další zábavy jak na divokém Západě.


Projekt Budoucnost – škola hrou

Pro Václava Flíčka jsem vytvořil jednoduchý malý web s blogem, který podporuje jeho Projekt Budoucnost. Projekt pomáhá probudit v dětech vnitřní motivaci a kritické myšlení.

Nashledanou – KONEC.